Fotogalerie

Prohlédněte si naše kytice, svatební vazby i celeroční aranže

Vytvoříme pro Vás kytici k jakékoliv příležitosti jako např. narozeninové, gratulační, promoční,
k narození dítěte, salámové, bonbonové, doutníkové aj.
Vytvoříme pro Vás rádi dle Vašeho přání
aranž na zakázku.
Svatební den je pro každou nevěstu nejdůležitějším dnem v životě. Každá nevěsta má určitou představu, jak by chtěla, aby její svatba vypadala. Proto ke každé nevěstě přistupujeme individuálně. Nebráníme se ani netradičním materiálům. Květina má nevěstu dotvářet, né ji dominovat. Svatební kytice vytváříme také z úmělých květin, používáme kvalitní věrohodné květy.

Jaro a velikonoce – jaro to jsou veselé barvy, rozkvetlé cibuloviny a předzvěst toho, že se již brzy dočkáme teplých dní prosluněných sluncem. A právě na jaře slavíme několik svátků (MDŽ, První máj, Den matek), kdy se bez květin zkrátka neobejdeme. Největší oslavou jara jsou pak Velikonoce, kdy si své obydlí můžeme zkrášlit. A proto pro Vás máme připravené velké množství věnců, sesazovaných nádob a svícnů.

Dušičky – v období dušicek vytváříme dekorace jako věnce, kříže, srdce, vypichované kytice, dekorace do mís a košů a kytice na položení. Používáme klasické, ale i netradiční materiály.

Vánoce jsou bezesporu nejkrásnějšími svátky v roce, proto v tomto období vytváříme široký výběr adventních a vánočních dekorací. Jsme schopni uspokojit představu každého zákazníka.

Smuteční vazby

Smuteční floristika – květiny provází člověka celým životem, není tomu jinak ani při jeho odchodu z tohoto světa.
Smuteční dekorace vytváříme s citlivým přístupem k pozůstalým.

Naše prodejna

Naše prodejna na vánoce

Jsme tu pro Vás

Květinový ateliér M M

Běluňská 2846/13
Praha 9 - Horní Počernice

Zavolejte nám

Otevírací doba

pondělí - pátek 10 –18
sobota 9 - 12
neděle zavřeno

ON LINE - OBJEDNÁVKA

12 + 7 =